HO-Scale Concrete Pipe Load: 45-Foot Small Cast Pipe (IF-WGL018)
In stock
Quantity
SKU: IF-WGL018 Category: Brand:
Description
IF-WGL018 – 45’0″ Cast Concrete Pipe Load – Small (HO Scale)
3D printed concrete pipe load. Scale 2ft diameter pipes, load total length measuring 157mm x 28mm x 18mm, two piece item.