DCC Concepts DCP-18.5.AU Premium 18V DC 5A Power Supply with 2.5mm Plug
In stock
Quantity
SKU: DCP-18.5.AU Category: Brand:
Description
DCP-18.5.AU – 18V DC, 5A (90W) (AU) Premium high reliability power supply for DC/DCC systems – 2.5mm DC plug
18V DC, 5A (AU) Premium high reliability power supply for DC/DCC systems – 2.5mm DC plug
There are no reviews yet.
Be the first to review “DCC Concepts DCP-18.5.AU Premium 18V DC 5A Power Supply with 2.5mm Plug”