DCC Concepts DCP-18.2.AU 18V 2A Ultra-Reliable Power Supply with 2.5mm DC Plug
In stock
Quantity
SKU: DCP-18.2.AU Category: Brand:
Description
DCP-18.2.AU – Super-High Reliability Power Supply for DC/DCC Systems – 2.5mm DC Plug – 18V DC, 2A (AU)
Includes: 1x power supply. 18V DC, 2A.
There are no reviews yet.
Be the first to review “DCC Concepts DCP-18.2.AU 18V 2A Ultra-Reliable Power Supply with 2.5mm DC Plug”