DCC Concepts DCP-12.3.AU High-Reliability Power Supply – 12V DC, 3A with 2.5mm Plug (AU Spec)
In stock
Quantity
SKU: DCP-12.3.AU Category: Brand:
Description
DCP-12.3.AU – Super-High Reliability Power Supply for DC/DCC Systems – 2.5mm DC Plug – 12V DC, 3A (AU)
Includes: 1 power supply. 12V DC, 3A.
Explore more from our collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “DCC Concepts DCP-12.3.AU High-Reliability Power Supply – 12V DC, 3A with 2.5mm Plug (AU Spec)”